Międzynarodowe Forum Energetyki Jądrowej – 14 kwietnia 2014 r.

Po długim okresie oczekiwania na decyzję w sprawie przyszłości energetyki jądrowej w Polsce, information pills można uznać, iż na początku stycznia bieżącego roku nastąpił przełom. Rada Ministrów przyjęła Program Polskiej Energetyki Jądrowej (PPEJ), który zakłada powstanie dwóch elektrowni atomowych do 2035 roku. Mając na uwadze doniosłość tematu, powermeetings.eu we współpracy z Warsaw Voice organizuje drugą edycję Międzynarodowego Forum Energetyki Jądrowej, które odbędzie się 14 kwietnia 2014 roku w Warszawie.
Wydarzenie to jest przygotowywane w ścisłej współpracy z Ministerstwem Gospodarki oraz PGE EJ 1, spółką celową odpowiedzialną za przygotowanie procesu inwestycyjnego oraz budowę  pierwszej elektrowni jądrowej w Polsce. Organizatorzy liczą na to, iż drugie Międzynarodowe Forum Energetyki Jądrowej, tak jak jego pierwsza edycja:

  • przyczyni się do polepszenia stanu wiedzy przedstawicieli branży i wszystkich zainteresowanych procesem realizacji Programu,
  • wpłynie na dalszą poprawę klimatu społecznego wokół energetyki jądrowej w Polsce,
  • pozwoli na lepsze zrozumienie polskich priorytetów rozwoju energetycznego wśród bliższych i dalszych sąsiadów Polski.

Szczegółowe informacje ? aktualny program, informacje o prelegentach oraz warunki rejestracji dostępne są pod tym linkiem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Działalność. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.