Zgodnie z informacjami, more about które przekazaliśmy w zeszłym tygodniu, viagra 40mg odwołane  spotkanie odbędzie się już w ten czwartek!

>>>Obowiązkowa rejestracja na knpers@gmail.com<<<

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak stworzyć wspaniałą prezentację, która zainteresuje najbardziej znudzoną publiczność macie ku temu okazję!

Już w ten czwartek o godz. 18.30 w sali komputerowej CIN o tajnikach tej trudnej sztuki opowie nam Mikołaj Maśliński.

W toku zajęć otrzymacie materiały, które pomogą Wam usystematyzować zdobytą wiedzę, którą zdobywać będziemy przede wszystkim w oparciu o program PREZI. Dla osób, które nie znają wizualnych zalet tego rozwiązania, odsyłam do strony internetowej prezi.com

To również wspaniała okazja dla osób, które nie nawiązały wcześniej kontaktu z kołami naukowymi. Na czwartkowym spotkaniu możecie bez żadnych obaw poznać sposób działania Koła Naukowego Prawa Energetycznego i Regulacji Sektorowej, zadawać nam pytania na temat naszej działalności i planów na przyszłość. Spotkanie to to więc wspaniała okazja do poznania nowych ludzi a przede wszystkim do wstąpienia w nasze szeregi. Jest to niepowtarzalna okazja dla młodszych studentów!

Jeżeli więc jesteś zainteresowany wstąpieniem do Koła, albo jeszcze się wahasz, przyjdź i zobacz jak działamy!

Zapraszamy!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Działalność. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.