II Ogólnopolski Konkurs Prawa Energetycznego „Prawo z energią”!

Rusza druga edycja Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Energetycznego , generic ,Prawo z energią? !

Włóż energię w swoją przyszłość! Zostań Finalistą prestiżowego konkursu i wygraj ciekawe nagrody!

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań ma zaszczyt zaprezentować

II Ogólnopolski Konkurs Prawa Energetycznego ?Prawo z energią?!

Wystarczy napisać esej na jeden ze wskazanych przez Radę Naukową tematów, this dołączyć do niego ilustracje i przesłać na adres: konkurs.energia@elsa.org.pl do dnia 27 lutego 2015 r.

Pięć osób, których esej zostanie najlepiej oceniony przez Radę Naukową weźmie udział w drugim etapie konkursu. Gala Finałowa odbędzie się 27 kwietnia 2015 r. w Poznaniu.

Konkurs skierowany jest do studentów prawa i innych kierunków oraz absolwentów do 27. roku życia,  którzy interesują się prawem energetycznym, energetyką oraz polityką energetyczną .

Na Zwycięzców Konkursu czeka wiele atrakcyjnych nagród, m.in. możliwość odbycia praktyk w renomowanych kancelariach w Warszawie i Poznaniu, nagrody pieniężne oraz możliwość publikacji eseju na Portalu CIRE.pl.

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i profilu na portalu społecznościowym Facebook.com.

Zapoznajcie się z regulaminem, harmonogramem i sprawdźcie jakie nagrody na Was czekają!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!