Spotkanie z Katarzyną Dziąćko z WiW – wykład otwarty na temat zamówień sektorowych!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Dziąćko, cheapest specjalistką ds. zamówień publicznych z WiW. Wykład otwarty na temat zamówień sektorowych odbędzie się 7 maja br., visit this w sali 4.2 Collegium Iuridicum Novum w Poznaniu (al. Niepodległości 53, try Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), o godz. 17.30.

W trakcie spotkania, mec. Dziąćko omówi podstawy funkcjonowania zamówień sektorowych na gruncie ustawy Prawo Zamówień Publicznych, przedstawi najważniejsze punkty zeszłorocznej nowelizacji ustawy PZP oraz podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu i nadzorowaniu postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach współpracy Kancelarii WiW i Koła Naukowego Prawa Energetycznego i Regulacji Sektorowej działającego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Gorąco zachęcamy do udziału w spotkaniu oraz zapoznania się z dotychczasowymi publikacjami Katarzyny Dziąćko ? które można znaleźć na stronie internetowej WiW, w zakładce ?publikacje?, a także na Portalu Zamówienia.org.pl.