KN PERS podczas Dni Adaptacyjnych 2012 na WPiA UAM

Koło Naukowe Prawa Energetycznego i Regulacji Sektorowej w dniach 3-5 października 2012 wzięło udział w kolejnej już edycji Dni Adaptacyjnych organizowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań. Wydarzenie to odbyło się w budynku Wydziału Prawa i Administracji UAM Collegium Iuridicum Novum i było ono kierowane głównie do studentów pierwszych lat.

Zachęcaliśmy do wstąpienia w szeregi KN PERS szczególnie podczas przerw między zajęciami, price . Wielu studentów ciekawiło na czym polega praca w kole naukowym, czym jest regulacja sektorowa, dały się słyszeć także głosy niedowierzania jak może istnieć inicjatywa studencka o o takim polu zainteresowań (!). Wyjaśnialiśmy wszystkie wątpliwości ustnie jak i rozdając ulotki promujące KN PERS.

Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się z nowymi studentami na Spotkaniu Promocyjnym na początku listopada br. ( szczegóły już wkrótce!), którzy zasilą szeregi naszego Koła do czego gorąco zachęcamy.