Spotkanie z Adamem Furgalskim

 

Każdy z nas jeździ ? jeździł pociągiem. Wrażenia z tych podróży mamy podobne.
Dlaczego z polską koleją jest źle?
A może z  perspektywy Osoby zajmującej się transportem od lat, pharm sprawa wygląda inaczej?

Zapraszamy na certyfikowany wykład Gościa z Warszawy, this który na spotkanie przybędzie pociągiem, drugs już w najbliższy czwartek 15 listopada 2012 o godz. 14:00 w sali XVII  Collegium Minus ( ul. Wieniawskiego 1, obok Auli UAM). Pan ADRIAN FURGALSKI swoje uwagi przedstawi podczas prezentacji pt.: Polska kolej w UE- stracona szansa?. Po wystąpieniu będziesz miał okazję zadać pytanie Prelegentowi i to może właśnie Twoje pytanie spowoduje poprawę stanu transportu kolejowego w Polsce!

Ponadto, na początku spotkania nastąpi oficjalna prezentacja nowego LOGO Koła Prawa Energetycznego i Regulacji Sektorowej.

Rejestracja: knpers@gmail.com do 14.11.2012
w temacie wpisując imię, nazwisko, kierunek  i rok studiów. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

Adrian Furgalski
Bogate doświadczenie zawodowe jeśli idzie o pracę w administracji rządowej, doradztwo dla przedsiębiorstw z sektora infrastruktury i transportu.

Adrian Furgalski jest z wykształcenia politologiem, ale jeszcze w czasie trwania studiów na UJ zetknął się z problematyką transportu, pracując w gabinecie politycznym ministra transportu w latach 1998-2000. Wtedy to przygotowywany był m.in. program restrukturyzacji polskich kolei. Następnie doradzał Naczelnemu Dyrektorowi Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze” w zakresie reformy strukturalnej.

W latach 2003-2005 doradzał Przewodniczącemu Klubu Parlamentarnego Platforma Obywatelska i jest współautorem programu PO w zakresie transportu. Od 2004 zajmuje się analizą funkcjonowania rynku kolejowego, drogowego i lotniczego pracując jako dyrektor w Zespole Doradców Gospodarczych TOR. Jest autorem licznych publikacji prasowych oraz stałym komentatorem telewizyjnym spraw z zakresu transportu.

źródło: http://www.wnp.pl/blog/1.html

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Działalność. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.